ADC Psychologia Biznesu

Referencje

Przez wszystkie lata obecności na rynku szkoleń najważniejszym czynnikiem, który nas motywuje są informacje zwrotne jakie otrzymujemy od klientów. Jedną z ich form są rekomendacje jakie wystawili nam nasi dotychczasowi partnerzy,są to firmy z wielu branż, często o odmiennej kulturze organizacyjnej, o różnej skali działania od globalnych koncernów do rozwijających się firm rodzinnych. To co łączy te firmy to  budowanie własnej pozycji rynkowej w oparciu o gotowość do inwestowania w rozwój pracowników.

 

Agencja Rynku RolnegoALCATEL POLSKA S.A.AmefaBAYER CropScience Sp. z o.o.Bertelsmann Media Sp. z o.o.BIAZETBUMAR ŁABĘDY Sp. z o.o.BUSINESS PRESS Sp. z o.o.CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.Commercial Union Polska S.A.DENI CLERDIEHL AKODomator S.C.DSE DraexlmaierElektrociepłownie Warszawskie S.A.EMPiK Sp. z o.o.Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A.Geant PolskaGEDEON RICHTER LTD.GELLWE Sp. z o.o.GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.HEXELINEHotel SENATOR S.A.HR BPSINFOR TRAINING Sp. z o.o.JZO Sp. z o.o.LEONI Autokabel Polska Sp. z o.o.Marks & Spencer Franchise Sp. z o.o.Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.MICHELIN POLSKA S.A.MULTICOPY- DP Investments Sp. z o.o.Narodowy Bank PolskiNCC POLSKA Sp. z o.o.NECKERMANN Polska B.P.Ośrodek Szkolenia KIGROTIS Sp. z o.o.Papyrus Sp. z o.o.Pegasus PR Sp. z o.o.PGNiGPHILIPS Lighting PolandPKO BP S.A.Polskie Terminale S.A.PRO MEDIA Sp. z o.o. - NTOPRODRUT Sp. z o.o.RMF FMSTOMIL-OLSZTYNTRW AUTOMOTIVEUNICOLOR S.A.URTICA - Zaopatrzenie Farmaceutyczne S.A.VATTENFALLVÄDERSTADWYDAWNICTWA NAUKOWE PWN S.A.YARDZREMB S.A. 

 

Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności i dowiedz się, do czego są używane. Sprawdź, jak wyłączyć Pliki Cookies

AKCEPTUJĘ